Найцікавіші веб-камери світу

Виявляється, веб-камери встановлюються в найнесподіваніших місцях.
У наш час веб-камери не викликають ніякого подиву, це такий же повсякденний предмет, як, скажімо, чайник або годинник. Але були часи, коли таке чудо техніки вважалося чимось незбагненним.
У 1991 році була запущена перша веб-камера, яка демонструвала кавоварку в Троянській кімнаті Кембриджського університету і ознаменувала собою справжній переворот у сфері високих технологій.
Ми покажемо вам найнесподіваніші місця, оснащені камерою, і ви зможеш поспостерігати за найприголомшливішими явищами в режимі реального часу.
  •  Міжнародна космічна станція
Дивитися он-лайн - http://www.ustream.tv/channel/live-iss-stream
Тепер ви можете запросто побачити Землю з Космосу, для цього необхідно включити веб-камеру, встановлену на Міжнародній космічній станції. Якщо ви будете дивитися уважно, побачите, що протягом дня картинка змінюється, а на Землі все спокійно!
  •  Ніагарський водоспад
Дивитися он-лайн - https://niagarafallshilton.com/webcam/
Веб-камера інстальована на 52 поверсі готелю Хілтон. Це диво техніки оснащене і звуковим супроводом, так що ви зможете не тільки помилуватися, як падають краплі, а й почути гуркіт цього рекордсмена серед водоспадів.
  • Північне сяйво
Дивитися он-лайн - http://www.porjus.eu/aurora-webcams
Не вилазячи з ліжка, ви зможете вдосталь надивитися на північне сяйво - неймовірно цікаву пам'ятку природного світу. Встановлена ​​у крихітному селі під назвою Пордже в шведській Лапландії, веб-камера надає таку можливість всім бажаючим.
  • Національний парк Йєллоустон
Дивитися он-лайн - http://www.nps.gov/features/yell/webcam/oldFaithfulStreaming.html
Помилуватися унікальними природними явищами можна і в Національному парку Йєллоустон. Поблизу долини гейзерів Old Faithful є веб-камера. Більш того, при виверженні гейзерів Вулик, Лев, або Великанша, камера спрямовується на них і збільшує зображення. Не пропустіть!
  • Акваріум Монтерей Бей
Дивитися он-лайн - http://www.montereybayaquarium.org/animals-and-experiences/live-web-cams
А якщо ви полюбляєте підводний світ, то рекомендуємо включити веб-камеру, встановлену в одному найцікавіших океанаріумів світу. Ви зможете простежити за життям декількох сотень видів тварин і рослин і зробити пречудову й пізнавальну подорож в глиб океану.
  • Уолл Стріт, Нью-Йорк - Атакуючий бик
Дивитися он-лайн - http://chargingbull.com/video.html
Але не тільки явища природи цікавлять громадськість. Бик Уолл Стрита або Атакуючий бик викликає величезний інтерес у спостерігачів і є найпопулярнішою статуєю в Нью-Йорку. Подейкують, що цей вид агресивного і войовничого бика надає силу, енергію і непередбачуваність фондового ринку.
  • Статуя Свободи, Нью-Йорк
Дивитися он-лайн - http://www.earthcam.com/usa/newyork/statueofliberty/
Легендарна статуя також не залишилася обділеною увагою. Панорамне зображення Статуї, вид на острів Елліс можна побачити завдяки веб-камерам, які знаходяться на короні статуї і біля підніжжя.
  • Таймс Сквер, Нью-Йорк
Дивитися он-лайн - http://www.earthcam.com/usa/newyork/timessquare/?cam=tsrobo1
Найвідвідуваніше місце Нью-Йорка Таймс Сквер стало доступнішим завдяки розташованим тут веб-камерам. Рухаючи курсором, можна наблизити або віддалити зображення, зрушити направо або наліво. Динамічно!
  • Еббі-Роуд, Лондон
Дивитися он-лайн - https://insideabbeyroad.withgoogle.com/en/welcome
Вид на знаменитому перехресті Еббі-Роуд у Лондоні, Великобританія. Згадаймо знамениту пісню Бітлз з однойменного альбому і подивимося на вулицю, повну позуючих туристів і фотографів. Веб-камера забезпечена звуком і HD зображенням високої якості 24 години на добу.
  • David Ghost Cams
Дивитися он-лайн - http://www.dddavidsghostcams.org/Ghost/GhostArea4.html
Завдяки веб-камерам доступні стали навіть привиди. Сім веб-камер розташовані в столітньому будинку в вікторіанському стилі, з їхньою допомогою організатори намагаються зібрати докази того, що примари існують. Цікаво, що у них вийде ?!

Джерело - http://travel.tochka.net/