7 порад мандрівникам від працівників аеропортів

Немає способу краще заощадити на перельотах і проживанні в готелях, ніж поглянути на індустрію туризму з середини. Ми даруємо вам цю можливість, збираючи кращі поради мандрівникам від працівників міжнародних аеропортів.


Не витрачайте час на навішування замків на валізу

Як з'ясовується, це абсолютно марно. Один з користувачів в інтернеті розповів про свій досвід роботи в аеропорту. Виявляється, йому доводилося сотні разів розкривати такі замки для визначення вмісту валізи. Проробляв цю процедуру він за допомогою звичайної ручки: досить лише зрушити язичок набік і натиснути гострим предметом на блискавку, а потім знову закрити валізу.

Приносьте в літак свої навушники

Інший працівник зізнався в тому, що аксесуари, які видаються на борту, як правило, не є новими, хоча вони і ретельно упаковані. Працюючи на складі, який займався постачанням однієї авіакомпанії, співробітник зрозумів, що аксесуари які були у вжитку після польоту очищаються, а потім заново фасуються. Значить, їх використання не зовсім безпечно з точки зору особистої гігієни.

Позбавляйтеся від старих позначок на валізі

Деякі поради мандрівникам здаються очевидними, але, як з'ясовується, ними все одно нехтують сотні людей щодня. В результаті їх багаж відправляється в невірному напрямку. Наприклад, працівник аеропорту порекомендував обов'язково позбавлятися від неактуальних відміток, які збивають з пантелику операторів конвеєрної стрічки.

Будьте ввічливі в спілкуванні з співробітниками аеропортів

Можливо, це питання виховання, але він стає особливо актуальним в розмові про комфорт в процесі перельоту. Як стверджує один з учасників обговорення, сфера впливу стюардес набагато ширше, ніж можуть подумати пасажири. Варто вам проявити належну люб'язність, і вони із задоволенням знайдуть гідну заміну вашій страві з меню першого класу або пересадять на краще місце в літаку.

Купуйте квитки і літайте у вівторок

Співробітник з відділу обліку доходів авіакомпанії, публікуючи свої поради мандрівникам, повідомив, що найкращий час для покупки квитка, - це друга половина дня у вівторок. За його словами, перельоти також вигідно здійснювати у вівторок, а ще в середу і суботу. Це стосується авіарейсів в США

А ось від кави краще утриматися

Один з колишніх співробітників аеропорту, в чиї обов'язки входило обслуговування автомата, розповів про низьку оплату такої праці і відсутності необхідних інструментів. У підсумку він і його колеги не вважали за потрібне стежити за станом обладнання, і якість кави залишало бажати кращого.

Вказуйте ім'я свого вихованця на його сумці

Це порада мандрівникам, що відправився в поїздку з домашніми тваринами. Політ часто викликає паніку у чотириногих пасажирів, і заспокоїти вихованців працівникам вдається, лише поговоривши з ними. Виявляється, дуже допомагає, якщо в цей момент вони звертаються до них по імені.

Джерело : https://www.onetwotrip.com