Відпочинок на далекому сході

Далекий Схід Росії - цілий світ, відокремлений від західної частини самої країни. Це величезна територія з суворими горами і мальовничим узбережжям. Незважаючи на те що там знаходяться такі великі міста, як Хабаровськ і Владивосток, більшість туристів воліють відвідувати знамениті природні визначні пам`ятки, наприклад, вулкани або національні парки на півострові Камчатка.

Особливості Далекого Сходу

Далекий Схід - місце, яке не користується особливою популярністю серед туристів. Це пов`язано з тривалим перельтом, досить суворим кліматом і не надто великий орієнтованістю на мандрівників. Однак у далекосхідної землі є свої переваги для гарного відпочинку. Цей регіон дає можливість насолодитися прекрасними місцями, такими як простори Авачинськой бухти, пляжі з чорним вулканічним піском, загублені в Тихому океані острівці, суворі скелясті береги, гірські чисті озера і незвичайні старовинні печери. Долина гейзерів - одна з найбільш відомих і привабливих об`єктів природи на Камчатці. Тут є все, що потрібно для відпочинку: море з піщаними золотистими пляжами, казкові підводні ландшафти, акваторії для прогулянок на морських суднах, гірські річки, водоспади.

Розвага на Далекому сході знайдеться завжди

Взимку можна покататися на лижах - протяжні схили гір до цього розташовують. Влітку - прогулятися по горах і долах. У цьому місці дуже популярна риболовля. Туристам також надається можливість відправитися на полювання або ж у похід, здійснити сходження на гори, сплавитися по річці. Якщо є бажання розслабитися, можна просто відпочити біля Тихого океану, вдихаючи цілюще повітря цього краю.

Також Далекий Схід славиться своїми цілющими мінеральними джерелами. Приміром, на території Камчатського краю їх близько трьох сотень. У цьому місці можна набратися сил та оздоровитися, лікарі тут - професіонали своєї справи. Місцеві жителі надзвичайно гостинні, що, безсумнівно, підніме настрій.Історичні пам`ятки тут також є: дуже древні артефакти із стоянок первісних людей, сучасні будівлі, музеї для відвідувачів. Обов`язково варто подивитися на Владивостоцький фортеця - унікальна пам`ятка військово-оборонного минулого. Але все ж найбільш часте явище в цьому місці - «чудеса природи» - льодовики і вулкани. Зустрічаються також крижані озера і киплячі гейзери.

Курорти Далекого Сходу

Найзнаменитіші курорти знаходяться в Приморському, Хабаровському краях, також на Сахаліні і Камчатці. Основа багатьох курортів Далекого Сходу - цілющі грязі. Вони утворюються на дні водойм - морських лиманів і озер. Застосовуються в різних санаторіях таких місць, як Владивостокська курортна зона, Сахалін, Камчатка.

Джерело:http://yakpros.ru/podorozhi-ta-turizm/44295-vidpochinok-na-dalekomu-shodi.html