ШЕДЕВРИ ЯКІ СТВОРЕНІ ПРИРОДОЮ

ПРИРОДНІ ШЕДЕВРИ ЯКІ ВАРТО ПОБАЧИТИ

 1. Каннестеінен, Норвегія

  Ця скеля, схожа на гриб, створювалася протягом тисячі років природою. І таким чином згодом і прийняла цю "грибну форму".
 2. Національний парк Шилін, Китай

  Розташовані в китайській провінції Юньнань, ці захоплюючі дух стовпи вапняку були створені більш ніж 250 млн років тому, коли долина була підводною. Сьогодні більше 2 мільйонів чоловік на рік відвідують Shilin (що означає "Кам'яний Ліс").
 3. Валуни Моєраки, Нова Зеландія

  Ці абсолютно круглі валуни можуть здаватися недоречними на пляжі в Новій Зеландії, але вони були фактично сформовані океаном. Точно так само, як устриці роблять перлини із зерен піску, ці скелі були сформовані з черепашнику, який викидало з моря на пляж.
 4. Долина Місяця, Аргентина

  Цей геологічний пейзаж показує долину, заповнену дивними круглими каменями і високими, подібними грибу, кручами, асоціюючи наші думки з психоделікою від Сальвадора Далі або ж створюючи відчуття потойбічної містики.
 5. Куммаківі, Фінляндія

  Легенда свідчить, що цей величезний валун був принесений в середину лісів Фінляндії гігантами. Насправді ж Куммаківі, що означає "Дивна Скала," приніс льодовик під час останнього Льодовикового періоду і, поступово танучи, Куммаківі випадково опинився зверху на іншій великій скелі. Принаймні, вчені в це вірять
 6. Озеро Моно, Каліфорнія, США

  З першого погляду озеро Моно більше нагадує озеро невідомої нам планети, особливо соляні скелі створюють деяке враження фантастичності даного пейзажу. Дуже солоне озеро було сформовано вулканічною діяльністю (і активність триває й донині!).
 7. Гірський ланцюг Бангл-Бангл, Австралія

  Гірський ланцюг Бангл-Бангл виділяється з середини плоского північно-західного австралійського пейзажу. Повністю ізольовані, ці гори були відносно невідомі до 1980-х.
 8. Чарівні димоходи, Туреччина

  Ці чарівні димоходи цікавої форми в Каппадокії, Туреччина, були створені роками ерозії, і люди вирізали будівлі і готелі в цих кам'яних статуях, зробивши для любителів геології можливість цікаво провести відпустку або канікули.
   
 9. Підводна арена, Японія

  Є деяке серйозне утвердження серед геологів щодо того, чи були кроки Підводної Арени і піраміда створені природною ерозією пісковика або ж це — японська Атлантида. Так чи інакше, це моторошне і надихаюче місце для будь-якого підводника-авантюриста.
 10. Острів Мертвець, Ірландія

  Острів "Покійник" або "Сплячий гігант" є найбільш північним з островів в Ірландії, і острів дійсно дуже схожий на сплячого гіганта або лежачого покійника прямо серед океану.

ДЖЕРЕЛО: tochka.net