Бухта Балос (Крит) - райський куточок Греції

Туристам, які шукають воістину райське, тихе, затишне і мальовниче містечко, безумовно, сподобається бухта Балос. Крит є одним з найкрасивіших і добре облаштованих для відпочинку островів і чудовим грецьким курортом. Щорічно він приймає сотні тисяч туристів. Кожен курорт по-своєму прекрасний і унікальний, але є такі місця, забути які просто неможливо, має їх і острів Крит. Бухта Балос - це ідеальне поєднання природної краси пляжу і моря. Розташовується вона на північному заході острова, недалеко від Грамвуса.

Бухта примітна тим, що саме тут відбувається злиття трьох морів: Лівійського, Егейського та Іонічного. Дослідники зуміли виділити близько 14 відтінків води в море, пісок в цьому місці теж унікальний, білосніжний, а подекуди трапляються вкраплення рожевого кольору. Півострів Тигани утворив мілину, через що глибина в бухті не піднімається вище колін, влітку вода прогрівається до 35 ° С. Щоб скупатися на глибині, необхідно вийти за межі мілини, але там і прохолодніше.

Як дістатися бухти?

Є два способи, як дістатися до Балос: морем і сушею. Перший варіант більш простий і красивий, оскільки з корабля відкривається чудовий вид на бухту. Туристам необхідно приїхати в Кіссамос, а вже звідти пересісти на судно. Цей спосіб має і свої недоліки: по-перше, відпочиваючі не зможуть оцінити справжню красу природи, що відкривається з суші, а по-друге, за строго обмежений час навряд чи буде оцінена гідно бухта Балос.

Неймовірний Крит

Крит - дуже гарний острів, і він вартий того, щоб обійти всі його найкращі місця. Можна орендувати автомобіль і дістатися до бухти самостійно. Цей варіант має величезну перевагу: мандрівник сам визначає час, який він готовий витратити на прогулянку по чудовому райського куточка. Найкраще орендувати джип, оскільки дорога має бути не з легких, місцями вона розмита і дуже вузька, але ніякі труднощі не зупинять туристів, адже попереду - бухта Балос.

Крит приготував для мандрівників багато сюрпризів, дізнатися про які можна, тільки виконавши весь шлях. Асфальтована дорога закінчується біля готелю Balos Beach, далі йде 8 км грунтовки, з одного боку знаходяться гори, а з іншого - обрив, тому їхати потрібно на невеликій швидкості. Поїздка закінчується паркуванням, потім слід брати з собою воду, необхідні речі і йти пішки 2 км, спускаючись до води. Назад доведеться повертатися тим же шляхом, але, піднімаючись вгору, звичайно, краще це робити ввечері, а не днем під палючим сонцем. Хоч прогулянка і обіцяє бути тривалою, але того варте бухта Балос.

Крит відрізняється не тільки мальовничою природою, а й чудовими пляжами. У бухті пісок особливий, білосніжний з рожевим відтінком. Пляж тут довгий час вважався диким, та й зараз на ньому не так багато парасольок і шезлонгів. Але в цьому є свої принади, можна знайти відокремлене місце і побути наодинці з навколишньою природою, послухати шелест вітру, шум хвиль, полежати під ласкавими променями сонця. Саме цей пляж вважається одним з найкращих на всьому Середземномор'ї, не дарма ж тут провели медовий місяць принц Чарльз і принцеса Діана. Всім, хто хоче відпочити і насолодитися мальовничими пейзажами, слід відправлятися за адресою: Греція, Крит, бухта Балос.

Джерело: http://faqukr.ru/podorozhi/111722-buhta-balos-krit-rajskij-kutochok-grecii.html