ПАРИЖ - місто МРІЇ

Париж — місто любові, століттями оспіване у віршах і вишуканій прозі. Навряд чи знайдеться ліра, струни якої не стосувалися Парижа. Незвичайний романтичний флер, яким оповита французька столиця, немов аромат духів, що розлилися, привертає сюди закоханих і просто романтиків.

Париж — місто любові і високої моди

Витончена архітектура або ж звичайні старі будинки, які стали невимушеними пам’ятниками історії, живописні парки в королівському стилі — все пронизано тонкою атмосферою французького духу. У цьому місті можна просто бродити по вулицях і розглядати вітрини салонів мод або ж магазинів. Від однієї тільки думки, що по вулицях цього розкішного міста ходили неперевершені Едіт Піаф і Коко Шанель, або з помпезністю проїздили по площах, королівські кортежі Наполеона, вселяють незвичайне відчуття причетності до історії Франції.

Красу нічного Парижа не можна переоцінити, мільйони вогнів, що світяться буквально звідусіль перетворюють цей мегаполіс на казку, де збуваються всі мрії. Граціозна Ейфелева вежа, символ, який ідеально підкреслює любов французів до всього прекрасного, в сяйві золотистих вогнів вражає своєю пишністю вже не одне покоління людей.

 Париж — місто любові і мрія, в яку неможливо не закохатися.

Всі знають, яке місто любові? Правильно це Париж, зараз ми з вами зануримося в його визначні пам’ятки і традиції. Париж є столицею Франції розташований на берегах річки Сени. Чисельність населення рівна 2.7 мільйона чоловік. Париж ділиться на двадцять округів по чотири квартали в кожному.Найбільшим і престижним є Трокадеро. Саме там знаходяться одні з найкращих  готелів, дорогих ресторанів, магазинів і вулиць.

Ось на що варто подивитися в Трокадеро: Ейфелеву вежу, поле Марсово, Кладовище пассі. Велика проблема для туристів, які вирішили відвідати Париж неможливість фізично побувати скрізь і подивитися на місцеві визначні пам’ятки. Щоб не втрачати час починайте оглядати Париж з першої хвилини ! Аеропорт, який носить ім’я Шарля де Голля – справжнє надбання сучасної архітектури, він має дві дуже великі будівлі, які з вигляду нагадують два містечка. Одна будівля приймає і відправляє міжнародні рейси, інша — тільки внутрішні. Між будівлями пересуваються комфортабельні автобуси, від посадочного трапа до виходу з аеропорту перевозять людей напівпрозорі вагони, які з боку нагадують метро.

Зовсім не архітектура, музеї, або парижани роблять це місто тим, чим воно є. Багато міст світу можуть похвалитися вишуканою архітектурою, чарівними дівчатами і унікальними експонатами музеїв. Побувавши там хоч би раз, ви  захочете повернутися до Парижа ще раз. 

Джерело:http://oyb.if.ua/parizh-misto-koxannya-mrij-i-romantiki/