ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРО ВІДПОЧИНОК У ГРЕЦІЇ

Греція є однією з найбільш популярних та відвідуваних серед туристів країн. І зрозуміло чому: велика кількість архітектурних, історичних пам’яток. Саме тут у давні часи була створена одна із найцікавіших та найрозвиненіших культур.

 • Греція є однією з найбільш популярних та відвідуваних серед туристів країн. І зрозуміло чому: велика кількість архітектурних, історичних пам’яток. Саме тут у давні часи була створена одна із найцікавіших та найрозвиненіших культур, саме з Греції до нас прийшли міфи та легенди про Зевса, Аполлона, Афродіту, Геракла, якими захоплюються не тільки діти, а й деякі дорослі.
 • Але просто так зібратися і поїхати у Грецію не можна. В принципі, як і в будь-яку іншу країну. Для туристичної подорожі потрібно мати хоча б якесь уявлення про країну, звичаї, клімат, валюту та ін. То що є потрібно знати туристу перед поїздкою до Греції?

МОВА, РЕЛІГІЯ, СТАВЛЕННЯ ДО ТУРИСТІВ

 • Перед тим, як вирушити в іншу країну, насамперед потрібно знати, якої релігії дотримуються її жителі, мову, якою розмовляють, ставлення до туристів. Майже 98 % відсотків населення Греції вважають себе православними католиками. Державна мова, звичайно ж, грецька, але й англійську там чудово розуміють. Її й використовують для спілкування з туристами. Щодо ставлення до туристів, то жителі, напевно, уже звикли до іноземців, тому ніяких проблем не виникне, якщо поводити себе згідно з елементарних правил поведінки.

КЛІМАТ ГРЕЦІЇ

 • Субтропічний та середземноморський клімат створює прекрасні умови для відпочинку: влітку – спекотне сонце та лагідне море (30 С), взимку та восени – сезон дощів ( 4-12 С ).

ВІЗА ГРОШІ

 • Для того, щоб потрапити у Грецію, вам потрібна шенгенська віза.
  Грошова одиниця – євро. Потрібно знати те, що у маленьких містечках у вас не приймуть кредитну картку, тому завжди беріть із собою готівку.

ВІДВІДУВАННЯ ХРАМІВ

 • Відвідуючи церкву чи храм, не забувайте про відповідний одяг (найбільше це стосується жінок), не зважаючи на спеку. Жінкам та дівчатам не можна заходити в приміщення в шортах, міні-спідниці, штанах.

ТУРИСТИЧНІ НЮАНСИ

 • Зважте на те, що у спекотні дні всі магазини в Греції закриті з 14 до 17 години. Цей час – післяобідній відпочинок. Вулиці порожніють аж до вечора, але у другій половині дня життя бурхливе та цікаве – дискотеки, клуби, таверни.

ТУРИСТИЧНІ МІСЦЯ ГРЕЦІЇ

 • Основні туристичні місця Греції, куди приїжджає найбільше людей, − острови Крит, Євбея, Керкіра та Родос, Іонічні, півострови Халкідіки та Пелоппонес, архіпелаг Кіклади. Також тут на вас очікують безліч екскурсій, старовинних пам’яток, цілющі води, екзотична природа та смачна національна кухня. Найчистіші у світі пляжі біля Середземного, Егейського та Іонічного морів на півдні Балканського півострову зроблять ваш відпочинок у Греції справді незабутнім.
  Варто відвідати також столицю Греції – Афіни. Тут знаходиться Акрополь, храм Зевса Олімпійського, Парфенон. Це місто також називають колискою західної цивілізації.
 

ЩО ПРИВЕЗТИ З ГРЕЦІЇ?

З відпочинку туристи найчастіше привозять в якості сувенірів кераміку та різноманітні вироби майстрів. Найпопулярніші продукти для відпочиваючих – це сири, вина, оливкова олія та оливки, кава.
Також вам буде цікаво дізнатися цікаві факти про Грецію.
Приємного відпочинку у Греції!


Джерело:http://faktysvitu.com.ua/