ЩО ПОДИВИТИСЯ У РИМІ ЗА ДВА ДНІ

Учені підрахували, що Рим існує уже близько 29 століть, тому нерідко його називають Вічним містом. Також у столиці Італії розташована окрема країна-карлик Ватикан. І, звичайно, якщо ви маєте у своєму розпорядженні всього лиш два дні, то часу на те, щоб повністю оглянути Рим й побувати всюди, навряд чи вистачить. Тому варто почати з найголовніших визначних місць. А коли залишиться час, то можна прогулятися вулицями та площами Риму.

  • Напевно, у більшості Рим асоціюється з «домівкою» християнства, тому спочатку огляньте собори та церкви, а саме Сікстинську капелу, базиліку Іоанна Латеранського, церкву Сант Вінченцо е Анастасіа, собор Сан Джоанні Батіста, замок Кастель Сант Анджело. Не забудьте про катакомби, де переховувалися перші прихильники християнства, та про Ватиканський пагорб, а також музей папської пінотеки. День можна закінчити милуванням заходу сонця з славнозвісного собору Святого Петра.
  • По місту ходять спеціальні автобуси, що можуть доставити туриста до будь-якого визначного місця. Головне – наявність із собою карти з маршрутом та квитка, що діє цілий день «в різних напрямках». Тобто, ви можете доїхати до потрібного «об’єкту», оглянути його, а потім сісти на інший такий автобус з квитком, який ви купили до цього.
  • Що ще подивитися в Римі? Обов’язково відвідайте у Римі Колізей, Форум та Палатин. Квиток також можна купити один для всіх трьох місць та зекономити час на чергах. Не забувайте про величезну кількість тріумфальних арок та храмів. Також завітайте у Пантеон та базиліку Костянтина і Максенція, що знаходиться недалеко від Форуму. Терма Каракалли, палаци імператорів Флавія, Тіберіана та Августина обов’язкові для відвідування.
  • Ще дещо про туристичні пам’ятки Риму. На площі Пьяцца Навона ви знайдете обеліск часу єгипетських фараонів. Не так далеко знаходиться палац Памфілі. Якщо рухатися в бік площі Італії, то далі перед вами опиняться Сходи Іспанії. Далі розташований відомий фонтан Треві. Можете кинути туди монетку, щоб знову повернутися.
  • Рим – величне місто, багате на пам’ятки архітектури різних епох, тому неможливо оглянути його повністю за декілька днів. У цій статті лише перераховані найвідоміші туристичні місця Риму, які варто відвідати обов’язково. Але щоб познайомитися по-справжньому з цим містом, потрібно не два дні, а набагато більше часу.


Джерело: http://faktysvitu.com.ua/