Подорожуємо автобусом: правила комфортної поїздки


Інколи подорож на автобусі може виявитися вкрай неприємною. Як уникнути клопотів, пов’язаних із поїздкою цим видом транспорту?

1. Дізнайтеся детальний маршрут до місця призначення.
Якщо Ви обрали подорож гірським серпантином, то краще купити квиток на денний рейс. Удень водію легше зосередитися на дорозі. Крім того, набагато легше уникнути ситуацій із пограбуванням та інших неприємних сюрпризів.

2. Подорожуйте першим класом. Краще витратити трохи більше грошей, однак їхати з комфортом, ніж потім усю дорогу страждати і корити себе за нерозважливість.

3. Тримайте всі цінні речі при собі – це простий, але дієвий спосіб не залишитися без грошей, мобільного телефону і документів під час подорожі. Краще виокремити для цих речей окрему невелику сумку. Її можна тримати на колінах чи поставити на підлогу, щоб пасок сумки при цьому був закріплений на нозі. Це вбереже Ваше майно від злодіїв і шахраїв.

4. Не відходьте від автобуса далеко. Запишіть номер автобуса і уточніть тривалість стоянки. Це допоможе Вам не загубитися та повернутися до відправлення.

5. Оберіть комфортне місце в автобусі. З точки зору безпеки краще не обирати місця спереду чи у хвості автобуса. Адже у випадку автомобільних аварій страждають пасажири, які сидять найближче до обшивки автобуса. Якщо у Вас довгі ноги, то краще вибрати місце біля проходу, щоб було зручно їх розпрямити. Якщо Ви подорожуєте вдень, то можна сісти біля вікна і милуватися краєвидами. Обравши місце посередині автобуса, Ви зможете відкинути спинку сидіння і не дивитися весь час на дорогу під час руху.

6. Ізолюйте себе від зовнішнього впливу. Є дуже необхідні засоби світло- та звукоізоляції: беруші та маска для сну. Вони допоможуть вберегти себе від зовнішніх подразників, коли захочеться виспатися.

7. Зберіть аптечку. Окрім аспірину, активованого вугілля, валідолу та інших ліків першої необхідності, не забудьте про засіб від нудоти, аби не втрапити в неприємну ситуацію.

8. Влаштуйтеся в кріслі якнайзручніше. Візьміть спеціальну подушку, щоб зменшити навантаження на шию та хребет. Якщо на вулиці холодна пора року, попіклуйтеся про плед та теплий одяг.

9. Забезпечте себе водою. Про це варто подумати заздалегідь, щоб не створювати самому собі додаткових проблем.

10. Ходіть у туалет під час кожної зупинки. Раптом наступна стоянка ще не скоро?

11. Для обіду в автобусі краще взяти сухі крекери, льодяники, жуйки, горіхи тощо – такі харчі не зіпсуються і не створять проблем із травленням.

13. Візьміть вологі серветки і туалетний папір – це найважливіші предмети гігієни під час подорожі на автобусі.

14. Не забудьте улюблену книгу, збірник кросвордів чи смартфон, щоб розважитись у дорозі.

15. Придбайте розмовник, якщо їдете до іншомовної країни. В автобусі Ви матимете час вивчити декілька фраз, необхідних для спілкування.

16. Якщо Ви подорожуєте з дитиною, не забудьте пристебнути її паском безпеки. Візьміть іграшки, які розважать дитину в дорозі.

Сподіваємося, наші поради зможуть зробити поїздку на автобусі комфортною і безпечною. Гарної подорожі!

Джерело:http://1dollartrip.com/bus_travelling_rules_and_lifehacks/