Канари - екзотичний рай

Українці звикли думати, що Канарські острови - це втілення розкішного і дорогого відпочинку. Якоюсь мірою, так воно і є. Однак, якщо прикласти трішки зусиль і підшукати відповідні для себе умови, відпочинок на Канарах може стати не лише незабутнім, але й також й дуже доступним.

Як найкраще добиратися? За скільки?

Найкраще скористатися літаком. Прямого сполучення Львів — Канари немає. Туристичні фірми пропонують перельоти з Варшави. Однак, переліт можна влаштувати самостійно зі Львова, Києва або Кракова до Барселони, а там взяти інший літак до одного з островів. Фіксованих цін на квитки немає, залежить від дат резервації та польоту, рейсу, авіаліній тощо.

Як обрати готель?

Звичайно, краще винаймати віллу, особливо, якщо подорожуєте компанією. Але навіть готельні номери тут переважно у формі апартаментів: ви маєте щонайменше спальню і окремо вітальню із міні-кухнею. Тобто цілком прийнятний варіант для тих, хто хоче купувати продукти і готувати щось. До слова, на Канарських островах у магазинах ціни нижчі, ніж у Європі: пляшка іспанського вина коштує від €2 і вище.

Також безпосередньо в аеропорту відшукайте кіоск з орендою авто. Вартість таксі від аеропорту до готелю та назад дорівнює оренді авто на кілька днів. Тому, незважаючи на те, що на островах добре розвинутий громадський транспорт, власне авто дає більшу свободу для подорожей островом.

"Не варто шукати розваг у готелі"

На Канарах, напевно, не варто шукати розваг у готелі. Загалом рекомендується не марнувати часу у номері, а якнайбільше подорожувати островом. Узимку можна відпочивати, однак холодно купатися, а влітку можна знайти багато інших цікавих місць для подорожей.

Речі та їжа, які варто придбати лише на Канарах

Усім рекомендую привезти додому надзвичайно смачний місцевий медовий ром. Також варто спробувати і привезти на пробу рідним цікавий місцевий сир, який чимось схожий на гуцульський будз. На островах функціонують мануфактури вина, звідки теж варто запастися кількома пляшечками. Для чарівної статі корисними будуть презенти косметичних виробів з алоє, які також виробляють тут же, на островах.

Джерело:http://ipress.ua/articles/kanary_21585.html