Острів Сент-Вінсент

Сент-Вінсент — острів вулканічного походження в Карибському морі. Це найбільший острів країни Сент-Вінсент і Гренадіни.

  • Основну частину острова Сент-Вінсент займають гори, які вкриті лісами. Найвища точка острову — вулкан Суфрієр (1234 м).
  • Населення острова складається в основному з нащадків африканських рабів 66% та мулати та чорних карибу(гарифуна) 19%; європейці (англійці, португальці) 3,5%. Живуть також індійці 5,4% та індіанці 2%.
  • Христофор Колумб відкрив острів Сент-Вінсент під час третьої експедиції в Новий Світ 28 січня 1498, в день Святого Вікентія (Вінсента) Сарагосского, в честь якого острів і отримав свою назву. В цей час кариби остаточно освоїлись на острові, поступово витіснивши звідти араваків.
  • В процесі колонізації Америки, Колумб та іспанські конкістадори не приділяли особливої ​​уваги Малим Антільським островам, надаючи перевагу територіям в Центральній і Південній частинах континенту, багатих золотом та сріблом. Слідуючи королівської санкції, в 1511 іспанці зробили спробу поселення на острові. Карибські індіанці чинили успішно опір європейцям аж до XVIII ст...
  • У цей же період на острів Сент-Вінсент часто прибували чорношкірі раби, які потрапляли сюди в результаті корабельних аварій або втечі з Сент-Люсії та Гренади. В результаті змішаних шлюбів між неграми та карибу, з'являлися «чорні карибу», нині більш відомі як гарифуна.
  • Основа економіки — сільське господарство і обслуговування іноземних туристів. Виробництво аррорута — крохмальної муки. Розводять велику рогату худобу, свиней, овець. Виробництво електроенергії 65 млн квт.г (1995). Довжина автодоріг 1040 км.Джерело: http://www.wikiwand.com/