ЯК БЕЗПЕЧНО ПОДОРОЖУВАТИ САМОМУ

Як це чудово милуватися краєвидами природи, досліджувати її, відвідувати нові, цікаві, старовинні місця, пам’ятки. Зазвичай люди, які хочуть пізнавати нові місцевості та країни, замовляють собі квитки на літак з туристичним агентством. З ним же вони обговорюють екскурсії, наявність екскурсовода, транспорту для пересування, місцем відпочинку...

Досвідчені мандрівники ж частіше подорожують самостійно. Дійсно, це набагато кращий варіант. Адже ви не повинні слідувати за розпорядком, можете оглянути все та побувати в тих місцях, в яких забажаєте. Проте на новачків у таких самостійних подорожах може очікувати багато неприємних ситуацій. Тому для цього потрібно знати:

–   Коли ви збираєтеся в дорогу, то, звичайно, потрібно взяти з собою, окрім власного одягу та засобів туалету, аптечку, краще «запакувати» її всіма можливими засобами, адже не відомо, що може статися (врахуйте вагу та розміри цієї аптечки, адже вам з нею перебувати постійно).

–  Гаманець з грошима краще заховати у потайну кишеню (вона може бути, де завгодно, але надійною). Гаманець краще не витягувати при людях, особливо у великих скупченнях людей. А взагалі, ліпше розподіліть гроші по кількох місцях, щоб у випадку грабунку, ви залишилися з грошима.

–  Добре якщо у вас є власний автомобіль, яким ви можете дібратися до призначеного місця (звичайно, якщо ви не збираєтеся на другий куточок світу, зрозуміло, що для цього краще все-таки не їхати самостійно, а купувати собі білети через туристичні агентства. А там уже можна домовитися, щоб ви оглядали визначні пам’ятки самостійно ). Але якщо ви не маєте автівки, то можете вирушити або на автобусі, або ж автостопом.

Коли обираєте другий варіант, будьте уважними, щоб вас не ошукали та щоб не потрапити в халепу. «Ловити машину» краще біля заправок, перехресть чи постів ДПС. У цих місцях водії зазвичай зменшують швидкість, тому більша вірогідність того, що вас помітять швидше. А також в разі вашого зникнення все-таки будуть люди, які бачили, як ви сідали в ту чи іншу машину. Зупинивши машину, загляньте в салон та подивіться, чи немає там підозрілих предметів (шприци, пляшки від алкогольних напоїв і т. д.). Якщо у вас з’явилося відчуття, що краще в цю машину не сідати, підкоріться йому.

  • Ви можете повідомити по телефону, в яку машину сіли та номера (можна сказати, що це для знайомих, які вас  на чекатимуть ).
  • Якщо ви хочете вирушити за кордон, то маєте володіти хоча б англійською на такому рівні, щоб пояснити, куди вам потрібно.
Джерело:http:faktysvitu.com.uа