5 найцікавіших островів Тайланду

Подорож до найцікавіших островів Андаманському морі, ми рекомендуємо починати з найбільшого острова - Пхукет.

1.  ОСТРІВ ПХУКЕТ

Найбільший острів Таїланду, є одним з найулюбленіших, і самий ненависний острів Тайланду. Щороку 1/3 туристів приїжджають на острів Пхукет. Пройшли ті часи, коли це був рай для туристів з бунгало з банановими листям на пляжі. Тепер тут панують елегантні SPA і курорти з басейнами, з видом на море. 
Поганої слави острову Пхукет додає пляж Патонг - три кілометри золотого піску, з нереально пейзажнии заходами сонця - який вдень вкритий засмаглими тілами західних туристів, а вночі перетворюється на центр божевільних веселощів і галасу. У барах сидять літні зрілі чоловіки, які шукають пригоди за одну-дві ночі. Але з цього ви можете дуже просто втекти втекти - минаючи Патонг.
Інші пляжі - особливо на східній частині острова - менш багатолюдні і набагато спокійніші.

2. КО ПХІ ПХІ

Хоча в описі тайських островів ви можете зустрітися з монотонністю (найбільш часто зустрічаються слова: білий пісок, блакитне море, кокосові пальми), а деякі відпочиваючі, після тижня відпочинку, починають скаржитися на «відсутність реакції на навколишню природну красу» - вид на острови Пхі-Пхі, справді, буквально захоплює дух!!! Тут вода дійсно кришталево блакитна і така чиста, що ви можете спостерігати косяки дрібної риби; а пісок на пляжах такий білий, що ріже очі.
Це звучить чудово, але такі умови мають свою погану сторону - кожен хоче бачити цю красу. На Ко Phi Phi нема стільки ж туристів як на Пхукеті (вони б не помістилися на двох невеликих горах, які вкриті джунглями, і з'єднані вузькою смугою пляжу. З повітря виглядають, як метелик), але все ж тут  також багато туристів. Для них (туристів) старе село морських циганів перетворилося в лабіринт вузьких вулиць (без машин - тільки велосипеди і вози, які несуть багаж) з ресторанами італійської, індійської і тайської кухні; з барами, де завжди включений футбольний або регбі матч; з туристичними агентствами, що пропонують екскурсії по острову, в печеру Вікінгів або Майя Бей, де знімався «The Beach»; з магазинами з купальниками і дико дорогими сонцезахисними кремами.

3. КО ТАРУТАО

Для тих, хто хоче відчути себе Робінзоном, Тарутао буде ідеальним (навіть назва острова сприяє - означає "загадковий і примітивний"). Він лежить на півдні Таїланду, недалеко від кордону з Малайзією.
На острові немає ніяких зручностей, крім кількох бунгало та наметів для оренди. Немає барів з пивом чи піцою, немає банків, банкоматів, сувенірних магазинів або більярдних барів. Є джунглі з літаючими лемурами, великі ящірки із родини варанів, макаки, що харчуються крабами, потужні пітони, а також у воді: черепахи, дельфіни та безліч риб (тут можна побачити 1/4 видів риб світу).

4. КО ЛАНТА

Острів Ко Ланта розташований віддалено, і доступ до нього не такий простий, як до острова Пхукет, тому тут ще мало туристів. Ті, хто приїжджає сюди, не шукають гарячих ночей, божевілля тіла та облаштованого побуту. Цього всього тут просто нема. Це острів спокійний, сюди готові приїжджати сім'ї з дітьми, а також любителі дайвінгу.

5. СІМІЛАНСЬКІ ОСТРОВИ

Гранітні породи ростуть прямо з зеленого та синього моря. Вони покриті густими джунглями. Дев'ять островів, розташованих поруч один з одним вражають видом, а справжній скарб ховається під водою.
Сіміланські острови були визнані одним із 10 найкращих дайв-центрів у світі. Закручені фантастичні рифиВигадливі рифи, створюють тунелі, коридори, печери та яри. На дні часто лежать великі скелі, які впали з берегів острова. Видимість досягає 30 метрів. На додаток до черепах, клоунів, риб-папуг, морських зірок, морен та акул, яких легко побачити в цих районах, буває, зустрічаються китові акули та скати-манти.

За матеріалами сайту: http://podroze.se.pl