Яке воно життя в Каїрі...

       Каїр - дивовижне місто, в якому сплелися дві різні релігії і загробне життя. Це місто має більше тисячі років, протягом яких було під владою французів, англійців, і Османської імперії, в той чи інший момент історії. Сьогодні це жвавий, галасливий і забруднений мегаполіс, що має власний характер. Єгипетська столиця, найбільше місто на африканському континенті і в ісламському світі, а також посередник між християнством та ісламом. «Мати всіх міст» повна відмінних ресторанів і захоплюючих археологічних об'єктів; це поріг в один з найбільш інтригуючих туристичних напрямків у світі.                                                                                      Їжа та напої
Майже всі продукти доступні в супермаркетах. Ціни в магазинах, на ринках, таких як Carrefour або вуличні ринки, в невеликих магазинах і у вуличних торговців можуть змінюватися. Фруктові та овочеві ринки демонструють величезний вибір продукції цілий рік. Каїр виразно вітає вегетаріанців.
Також на вулицях і ринках процвітають фаст-фуди з усіма відомими назвами. Більш сучасну кухню можна знайти в ресторанах готелів або закладах по всьому місту і його околицях.

                                                                  Алкоголь
Хоча Єгипет є переважно мусульманською країною, алкоголь широко доступний і не заборонений. Місцеве пиво (виробництва Heineken) і вина багаті смаковими якостями, у тому числі зроблені місцевими брендами.
Якісні місцеві алкогольні напої останнім часом можна придбати на ринках.  Проте, важливо відзначити, що тут не прийнятно з'являтися п'яним на вулицях і вживати алкоголь у громадських місцях.

                                                                    Одяг
Температура взимку зазвичай середня протягом дня, але знижується вночі до однозначних цифр, тому протягом 8-12 тижнів у році знадобиться набір зимового одягу. Для інших періодів року, коли жарко, вільний одяг з бавовни є найбільш зручним. У зв'язку з консервативною культурою країни і ісламу, одягатися потрібно скромно в містах і сільській місцевості.

                                                                 Гроші та валюта
Важливо знати, що в Єгипті досі грошова економіка: в деяких обраних магазинах або ресторанах можна розплатитися за допомогою кредитної картки, але готівка, як правило, найпростіша форма оплати.
Також немає ніяких проблем з обміном долара, євро, фунтів, стерлінгів і більшості інших валют. Перекази з-за кордону можуть бути організовані через банк IH Каїра ГПЗ. Банкомати розміщені всюди, і можна зняти гроші з іноземного банку.

                                              Культура (ярмарки та фестивалі) і традиції:
           Протягом усього року в Каїрі святкують ряд заходів та фестивалів. До них відносяться:
Коптські Різдвяні служби проходять 7 січня, а протягом першого тижня проводять святкові заходи.
Каїрський міжнародний книжковий ярмарок проходить в січні або лютому і являє собою величезний семінар з 3000 учасниками та обговореннями.
      Каїрський міжнародний показ - грандіозна подія малювання дизайнерів з усього світу.
Єгипетський ярмарок Флори, який проходить з 11 по 14 січня - величезна виставка свіжозрізаних квітів.
Фестиваль Al Nitaq в лютому - демонстрація єгипетської спадщини та культури через музику, поезію, образотворче та виконавське мистецтво.
    Shem Al Nessim - перший день весни, який відзначається в квітні організацією пікніків і заходів на відкритому повітрі.Фестиваль пісні Cairo International - конкурс композиторів і співаків, що мають міжнародне значення. Величезна конкуренція є головною визначною пам'яткою.
Фестиваль Wafa-Al-Nil 15 серпня підтримує старі традиції, кидаючи дерев'яну ляльку в Нілі. Він зазначає зв'язок міста з річкою.
Каїрський міжнародний кінофестиваль є одним з найстаріших у своєму роді. Тут часто показують анонси світових фільмів.