Святині ГрузіїДаруйте, тур уже не дійсний


ДЕНЬ 1, 01.12.2015

Прибуття в Тбілісі.
Зустріч групи в аеропорту. Реєстрація на рейс. Виліт в Тбілісі. Приліт в Тбілісі. Проходження паспортного і митного контролю. Зустріч з гідом. Переїзд в Кутаїсі. Поселення в готелі. Вечеря. Ночівля.

 

ДЕНЬ 2, 02.12.2015 

Сніданок о 8:00. Виселення з готелю.
Екскурсія по Кутаїсі. Відвідування святих місць Кутаїсі: монастир Гелати, монастир Богородиці поблизу Кутаїсі – найбільш знаний середньовічний монастир в Грузії, центр церковного та культурного життя, резиденція католикоса з ІІ-ої пол. XVI ст. до 1814 року, памятка Всесвытньоъ спадщини. Монастир Мотсамета, монастир Давида і Константина, храм Баграти. Відвідування печери Прометея або парка Сатапліа.
Переїзд в Тбілісі. Поселення в готель. Вечеря. Ночівля в Тбілісі.

 

ДЕНЬ 3, 03.12.2015

Сніданок о 9:00. Збір групи.
Оглядова екскурсія по Тіблісі: старе місто, піша прогулянка по автентичним вуличкам, відвідування унікальної площі, де мирно співіснують храми трьох релігій – церква, мечеть і синагога, кафедральний собор Сіоні (ХІІ ст.), монастир Анчісхаті (VI ст), пантеон на горі Мтацмінда, фортеця Нарікала (підйом на фунікулері за додаткову платню). Вільний час.
Вечеря в традиційному грузинському ресторані. Ночівля в Тбілісі. 

 

ДЕНЬ 4, 04.12.2015

Сніданок о 8:30. Збір групи. Виїзд на екскурсію в м. Мцхета.
Мцхета – найдавніша столиця Грузії та її релігійний центр. Монастир Джварі – монастир і храм VII ст. Розташований на вершины гори, де згідно з історичними джерелами, сподвигла хрест свята рівноапостольна Ніна. Джварі – один з шедеврів архітектури по унікальності архітектурних форм і перша в Грузії пам’ятка Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Монастир Самтавро (на місці якого знаходився кущ ожини., під яким жила і проповідувала християнство свята Ніно). Монастир Шио-Мгвиме – перша монаша спільнота на цьому місці була заснована у VI ст монахом Шио, одним з тринадцяти асирійських отців, які прибули в Грузію в якості християнських місіонерів.

 

ДЕНЬ 5, 05.12.2015

Сніданок о 9:00. Збір групи.
Вільний день. Прогулянка по Тбілісі. По можливості Св. Літургія.
Вечеря. Ночівля.

 

ДЕНЬ 6, 06.12.2015

Сніданок о 8:00. Виселення з готелю. Збір групи. Виїзд на екскурсію в Кахеті.
Монастир Давид-Гареджі. Комплекс грузинських печерних монастирів VI ст. Монастир Бодбе був заснований на місці захоронення святої Ніно і є одним з перших християнських культових будівель на території Грузії. Огляд міста Сіганахи. Місто було засноване в XVII ст. при царі Іракліїї ІІ. Собор Ніноцмінда – давній храм, збудований в VI ст, знаходиться на території діючого жіночого монастиря імені Святої Ніно.
Розміщення в готелі в Сигнані. Вечеря. Ночівля в Сігнані.

 

ДЕНЬ 7, 07.12.2015

Сніданок о 8:00. Виселення з готелю. Виїзд в Алазанську долину.
Монастирський комплекс Алаверди, монастир Некреси, на території якого знаходиться одна з найперших християнських церков Грузії, побудований в кінці IV ст. Архітектурна пам’ятка XVII ст. середньовічне місто-фортеця Гремі.
Давидо Гариджейська Лавра
Переїзд в Тбілісі. Поселення в готель. Ночівля в Тбілісі.

 

ДЕНЬ 8, 08.12.2015

Сніданок о 9:00. Вільний час. Виселення з готелю. Трансфер в аеропорт (без гіда). Реєстрація. Виліт з Тбілісі. Приліт в Київ.

Поїздка відбувається під духовною опікою священослужителів українських церков.

У вартість включено: 

 • авіапереліт Киїі-Тбілісі-Київ; 
 • трансфер аеропорт-готель-аеропорт;
 • проживання 7 ночей в готелях Кутаїсі, Сігнані, Тбілісі (двох-, трох-, чотирьохмісні номери);
 • харчування: сніданок+вечеря;
 • транспортне обслуговування згідно програми;
 • супровід російськомовного гіда по всьому маршруту.


Додатково оплачується: 

 • особисті витрати, в тому числі обіди та інше харчування, що не входить у вартість;
 • вхідні квитки по маршруту: фунікулер на Мтацмінда – 5 ларі; Канатна дорога на Нарвкала – 2 ларі; Сатапліаілі Прометей – 7 ларі (при бажання покататися на човниках (індивідуально) – ще 7 ларі). 1 ларі = 10 грн.
 • страхування (до 60 років-100 грн).


Документи:  копія закордонного паспорта.

Важлива інформація:

 • Більш точний порядок відвідування об’єктів, зазначених у програмі, визначається гідом та узгоджується з групою в залежності від погодних умов, часу огляду об’єктів та протяжності світового дня. 
 • У випадку поганих погодних умов або сильних дощів екскурсія в монастир Давид-Гареджі може бути замінена на іншу екскурсію по Кахетії (на розсуд гіда) ;
 • Транспортне обслуговування та робота гіда у вільний час не передбачені;
 • Інформацію по факультативним екскурсіям і їх вартості можна буде отримати в гіда на місці.