Римо-католицьке Різдво у Польщі, 2 ночіДаруйте, тур уже не дійсний


ДЕНЬ 1, 23.12.2015, Кальварія Зебжидовська, Лагевніки, Краків.

Виїзд зі Львова. Переїзд до Кальварії Зебжидовської.
Кальварія Зебжидовська (Монастирський комплекс бернардинців, зведений на початку 17-го століття магнатом Миколаєм Зебжидовським і присвячений Хресним мукам Спаса на зразок єрусалимського храму Гробу Господнього («Кальварія» у перекладі з латини означає «Голгофа»). Кальварія побудована на кшталт Хресної Дороги у Єрусалимі. У цьому архітектурно-парковому комплексі на території близько 300 га розташовані: собор у стилі бароко, монастир бернардинців, 42 невеличких костели та каплички і багатокілометрові кальварійські стежки. У соборі знаходиться ікона Божої Матері з Немовлям, особливо шанована віруючими.

Екскурсія. Хресна дорога.

Переїзд до Лагевніки.
Санктуарій Божого милосердя в Лагевниках Святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, поширювала культ Божого милосердя, побудована нова базиліка за проектом проф. Вітольда Ценцкевіча. В оформленні вівтаря в Санктуарій використаний образ куща, нахиленого вітром в одну сторону, і ікона «Ісус, на тебе уповаю».

Літургія. Вільний час на приватну молитву.

Переїзд до Кракова. 
Краків - екскурсія містом. Вечеря. Можливість взяти участь у Пастерці.

Нічліг у готелі.

ДЕНЬ 2, 24.12.2015, Ченстохова.

Сніданок.   Літургія.

Переїзд до Ченстохови.

Ченстохова. Екскурсія Ясною Горою — духовною столицею Польщі.
Тут знаходиться великий католицький монастир. Повна назва — Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської.
Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію.
На Ясну Гору чудотворна ікона Діви Марії  була перенесена  з міста Белз (суч.Україна) Владиславом Опольським. Інформація про цю подію міститься в старовинному манускрипті «Translatio Tabulae», екземпляр якого, датований 1474 роком, зберігається в монастирському архіві.
Паломництва до ікони почалися вже в XV столітті.В 1717 році після отримання згоди від папи Климента XI ікона була коронована в присутності 200 000 паломників.
Вільний час на приватну молитву.

ДЕНЬ 3, 25.12.2015, переїзд до Львова

Поїздка відбувається під духовною опікою священика.

У вартість входить: 

  • 1 нічліг зі сніданком та вечерею;
  • переїзд автобусом єврокласу;
  • супровід духівника-керівника групи;
  • медичне страхування.

 Додатково оплачується:

  • консульський збір – 35 €  ​(крім громадян, що звільнені від оплати – пенсіонери, студенти до 21 року (стаціонар), діти до 18 років);
  • послуги візового центру – 20 €;
  • доїзд для здачі біометричних даних (в разі відкриття біометричної візи ОБОВ’ЯЗКОВА ОСОБИСТА ПРИСУТНІСТЬ ОСОБИ В КОНСУЛЯТІ).
  • витрати на вхід у музей (Ясногорський) – 10 €.

УВАГА! КОНСУЛЬСЬКИЙ ЗБІР ТА ПОСЛУГИ ВІЗОВОГО ЦЕНТРУ ПРИ ВІДМОВІ КОНСУЛЬСТВА У ВИДАЧІ ВІЗИ НЕ ПОВЕРТАЮТЬСЯ!!!