TripAdvisor приходить в Україну, туристи раді, готелі ще не вирішили

Планувати поїздки по Україні буде простіше - скоро знайома «іконка» з совою прикрасить двері наших хостелів, готелів і ресторанів. На переговорах в Лондоні, що щойно завершилися, досягнуто згоди про запуск української версії сайту tripadvisor.ua.


Об'єктивні відгуки про туристичні об'єкти та визначні пам'ятки допоможуть українським і зарубіжним мандрівникам зробити правильний вибір, а працівників сфери гостинності будуть тримати в тонусі.

Основні інструменти TripAdvisor повинні бути інтегровані на національний туристичний портал, мається на увазі щорічний незалежний рейтинг та нагородження його переможців.

Готельєри та ресторатори зможуть повчитися і отримати навички, беручи участь у спеціальних освітніх семінарах, що дозволяють збільшити продажі.

Досвід співпраці з популярним інтернет-ресурсом вже є у Одеси: Іван Ліптуга, що очолює відділ розвитку туризму Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, через свою сторінку в Facebook нагадує про те, що три роки тому асоціація «Туризм Одеси» підписала угоду з TripAdvisor. Відтоді, щороку, 27 вересня TripAdvisor нагороджує Топ-10 готелів, ресторанів і атракцій відповідно до складеного рейтингу.

Джерела: http://experttur.com/